Produkt Avantazhet

 • 1STG-F

  STG-F
  BQK Presioni rondele, me një numër të patentave të projektimit, produktet me një numër të certifikatave, të tilla si ETL.CE ... presioni ynë rondele eksportohen në më shumë se 20 vende nëpër tregjet world.The kryesore janë Evropa, Amerika dhe Asia.We Juglindore specializuar në prodhimin e familjare presion të lartë washer.We përpiqemi për të bërë më të mirë të çdo product.Choose BQK-rondele ynë presioni është bast tuaj më të mirë.
 • 2STG-A

  STG-A
  BQK Presioni rondele, me një numër të patentave të projektimit, produktet me një numër të certifikatave, të tilla si ETL.CE ... presioni ynë rondele eksportohen në më shumë se 20 vende nëpër tregjet world.The kryesore janë Evropa, Amerika dhe Asia.We Juglindore specializuar në prodhimin e familjare presion të lartë washer.We përpiqemi për të bërë më të mirë të çdo product.Choose BQK-rondele ynë presioni është bast tuaj më të mirë.
 • 3STG-B

  STG-B
  BQK Presioni rondele, me një numër të patentave të projektimit, produktet me një numër të certifikatave, të tilla si ETL.CE ... presioni ynë rondele eksportohen në më shumë se 20 vende nëpër tregjet world.The kryesore janë Evropa, Amerika dhe Asia.We Juglindore specializuar në prodhimin e familjare presion të lartë washer.We përpiqemi për të bërë më të mirë të çdo product.Choose BQK-rondele ynë presioni është bast tuaj më të mirë.
about_banner_1

Rreth kompanisë

Ningbo Kelier Electric Technology Co, Ltd eshte nje kompani profesionale integrimin e R & D, prodhimit dhe marketingut të makinave të pastrimit. Të ndjek e kompanisë për të marrë nevojat e tregut dhe konsumatorëve, si misionin e saj, i përmbahet qëndrimeve pragmatike dhe të zgjuarve dhe merr vendime largpamëse dhe merr rrënjë në teknologji për të kërkuar për të siguruar konsumatorët me shumë vlerë. Që nga themelimi i saj, kompania ka përmirësuar vazhdimisht dhe arritur zhvillimin e qëndrueshëm përmes vetë-përmirësimit, përparime, dhe ka fituar vazhdimisht favor të konsumatorëve shumë të shquar.Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Kontakt na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një një email.choose atë që i përshtatet ju më.
Adresë
HUAYUAN VILLAGE, Jiangshan QYTETIT, YINZHOU, Ningbo, Kinë
E-mail
dean@nbkelier.com
telefon
+ 86-0574 -87377391