производ Предности

 • 1STG-F

  STG-F
  CBK притисок мијалник, со голем број на дизајн патенти, производи со голем број на сертификати, како што ETL.CE ... Нашите притисок мијалник се извезуваат во повеќе од 20 земји во главните пазари во world.The се во Европа, Америка и Југоисточна Asia.We специјализирани за производство на апарати за висок притисок washer.We се стремиме да се направи најдоброто од секој product.Choose нашите мијалник CBK притисок е вашата најдобра залог.
 • 2STG-A

  STG-A
  CBK притисок мијалник, со голем број на дизајн патенти, производи со голем број на сертификати, како што ETL.CE ... Нашите притисок мијалник се извезуваат во повеќе од 20 земји во главните пазари во world.The се во Европа, Америка и Југоисточна Asia.We специјализирани за производство на апарати за висок притисок washer.We се стремиме да се направи најдоброто од секој product.Choose нашите мијалник CBK притисок е вашата најдобра залог.
 • 3STG-B

  STG-B
  CBK притисок мијалник, со голем број на дизајн патенти, производи со голем број на сертификати, како што ETL.CE ... Нашите притисок мијалник се извезуваат во повеќе од 20 земји во главните пазари во world.The се во Европа, Америка и Југоисточна Asia.We специјализирани за производство на апарати за висок притисок washer.We се стремиме да се направи најдоброто од секој product.Choose нашите мијалник CBK притисок е вашата најдобра залог.
about_banner_1

за компанијата

Ningbo Kelier Електрични технологија копродукции, Ltd е професионална компанија за интегрирање на R & D, производство и продажба на машини за чистење. гони компанијата ги земаат предвид потребите на пазарот и клиентите, како својата мисија, се придржува до прагматичен и претпазливо ставови, и го прави прогресивен одлуки и да се вкорени во технологијата за да се обиде да обезбеди на клиентите со повеќе вредност. Од своето основање, компанијата постојано да се подобрува и постигна стабилен развој преку само-подобрување, откритија, и постојано ја освои корист на многу истакнати клиенти.Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
адреса
Huayuan VILLAGE, Jiangshan ГРАД, Yinzhou, Ningbo, Кина
Е-пошта
dean@nbkelier.com
телефон
+ 86-0574 -87377391